Trimline 100 Tunnel

Wymiar szyby: 100 x 38 cm

Kominek gazowy z podwójnym palnikiem DoubleBurner o panoramicznej wizji ognia. Dostępne w wersji frontowej, narożnej, trójstronnej oraz vis-a-vis.

Opis

TL 100 Tunnel to model dwustronny (vis-a-vis) z serii Trimline 100 kominków gazowych holenderskiej firmy Trimline Fires.

Palenisko DoubleBurner

DoubleBurner to innowacyjny system paleniska dla kominków gazowych. Realistyczna wizja ognia jest tu uzyskiwana za pomocą dwóch niezależnych palników umieszczonych równolegle do siebie. W efekcie otrzymujemy wspaniałą wizję ognia na całej długości paleniska przy bardzo dużej rozpiętości mocy grzewczej i zużycia gazu. DoubleBurner daje również możliwość kontroli nad wysokością płomieni w każdym trybie pracy – zarówno przy włączonych obu palnikach jak i tylko jednym. Dzięki niewielkiej głębokości kominki z tego typu palnikami zajmują bardzo niewiele przestrzeni w pomieszczeniu. Dostępne w wersji frontowej, narożnej, trójstronnej oraz vis-a-vis. Więcej o kominkach gazowych z podwójnym palnikiem.

Sterowanie

Łatwe w użyciu sterowanie za pomocą pilota. Po zainstalowaniu dodatkowego opcjonalnego modułu może być również sterowany za pomocą smartfona lub tableta. Kominek może być zintegrowany z systemem sterowania typu „inteligentny budynek” za pomocą opcjonalnego modułu Domotica. Funkcje sterowania umożliwiają pracę w trybie ręcznym, utrzymanie zadanej temperatury bądź pracę w określonych przedziałach czasowych. Kominek jest również wyposażony w funkcję EcoMax powodującą automatyczne zmniejszanie i zwiększanie wielkości płomieni. Daje to możliwość zaoszczędzenia nawet do 60 % na koszcie gazu.

Odprowadzenie spalin

Nie wymaga tradycyjnego komina ani wentylacji nawiewnej – zastosowany system „rura-w-rurze” zapewnia jednocześnie odprowadzenie spalin i doprowadzenie powietrza do spalania. Dzięki zastosowaniu opcjonalnego systemu Power Vent spaliny można odprowadzić nawet kilkadziesiąt metrów w dowolnym kierunku (pionowo, poziomo a nawet w dół).

Zasilanie

Standardowo sterownik kominka zasilany jest bateryjnie (4 x AA). Dzięki temu możemy używać kominka również przy braku prądu. Dobrej jakości baterie wystarczają na co najmniej 18 miesięcy pracy kominka. Opcjonalnie kominek może być zasilany przez zasilacz sieciowy. Zasilacz sieciowy jest niezbędny jeśli do sterownika są podłączone dodatkowe moduły – np. moduł wifi lub moduł LED.

Bezramkowa szyba

Wkład kominkowy przeznaczony do zabudowy o minimalistycznej bezramkowej szybie . Konstrukcja w systemie „no frame” umożliwia zamontowanie wkładu bez użycia dodatkowej ramki maskującej. Po zamontowaniu wkładu widzimy jedynie ogień za szybą i obudowę kominka. Elementy mocujące szybę są praktycznie niewidoczne.

logo konwersja gaz ziemny na lpg

Łatwa konwersja z lpg na gaz ziemny

Dzięki procesowi konwersji, możemy szybko przezbroić palenisko z jednego gazu na drugi, zapewniając optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów i elastyczność w dostosowaniu się do zmieniających warunków rynkowych.

trimline tunnel

Przystosowane do spalania gazu ziemnego z wodorem oraz biopropanu

Nasz kominek jest przystosowany do pracy z kilkoma rodzajami gazu. Płomień jest równie piękny, niezależnie od tego, czy jako paliwo wykorzystywana jest mieszanka gazu ziemnego z wodorem, czy biopropan. Jeśli w przyszłości zdecydujesz się na zmianę rodzaju paliwa, nie będziesz musiał przeprowadzać żadnych modyfikacji kominka – jest już do tego w pełni przygotowany!

Trimline 100 na Youtube

Więcej naszych kominków na YouTube

Zapraszamy do obejrzenia klipów z naszymi kominkami

Trimline 120 Front

Trimline 100 Panorama

Trimline 120 Tunnel

Czy kiedykolwiek marzyłeś o kominku, który łączy w sobie nowoczesność z funkcjonalnością? Pozwól, że przedstawię Ci TL 100 Tunnel – prawdziwe cudo techniki od holenderskiej firmy Trimline Fires. Jeśli jesteś zainteresowany różnymi rodzajami kominków, zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Sterowanie

W dzisiejszych czasach, kiedy wszystko staje się coraz bardziej zautomatyzowane, dlaczego kominek miałby pozostać w tyle? Sprawdź nasz blog, gdzie dzielimy się najnowszymi trendami w dziedzinie kominków.

Sterowanie za pomocą pilota

Wyobraź sobie, że siedzisz wygodnie na kanapie, a kominek dostosowuje się do Twoich potrzeb za pomocą jednego kliknięcia pilota. Brzmi świetnie, prawda? Zobacz nasze wkłady kominkowe z taką funkcją.

Sterowanie za pomocą smartfona lub tableta

A co powiesz na to, żeby sterować kominkiem za pomocą swojego smartfona lub tableta? Po zainstalowaniu dodatkowego modułu, sterowanie staje się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne. Dowiedz się więcej na temat różnic między kominkiem gazowym a biokominkiem.

Integracja z systemem „inteligentny budynek”

Jeśli jesteś fanem technologii, pokochasz możliwość integracji kominka z systemem sterowania typu „inteligentny budynek”. Wszystko za sprawą opcjonalnego modułu Domotica. Przeczytaj nasz artykuł, w którym ekspert radzi, jakich błędów unikać przy wyborze kominka gazowego.

Funkcje sterowania

Tryb ręczny, utrzymanie zadanej temperatury czy praca w określonych przedziałach czasowych? Wybór należy do Ciebie! A dzięki funkcji EcoMax, możesz zaoszczędzić nawet do 60% na koszcie gazu. Zastanawiasz się nad zaletami kominka gazowego? Oto 5 powodów, dla których kominek gazowy jest lepszy, niż myślisz.

Odprowadzenie spalin

Kto powiedział, że kominek musi wymagać tradycyjnego komina? Jeśli jesteś zainteresowany innymi rozwiązaniami, zobacz nasze inne kominki.

System „rura-w-rurze”

Dzięki temu systemowi, odprowadzenie spalin i doprowadzenie powietrza do spalania odbywa się jednocześnie, bez potrzeby dodatkowej wentylacji nawiewnej. Sprawdź nasze kominki tunelowe z tym systemem.

System Power Vent

Chcesz odprowadzić spaliny kilkadziesiąt metrów w dowolnym kierunku? Z systemem Power Vent to żaden problem! Zobacz nasze kominki panoramiczne z tym rozwiązaniem.

Zasilanie

Bez prądu? Bez problemu! Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami tutaj.

Zasilanie bateryjne

Standardowo sterownik kominka zasilany jest bateryjnie. Dobrej jakości baterie wystarczają na co najmniej 18 miesięcy pracy kominka. Dowiedz się więcej o naszej firmie i naszych produktach w zakładce O nas.

Zasilanie sieciowe

Jeśli do sterownika są podłączone dodatkowe modułu, takie jak moduł wifi czy LED, zasilacz sieciowy staje się niezbędny. Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego kominka? Zobacz nasze filmy na YouTube o kominkach gazowych.

Bezramkowa szyba

Minimalizm w czystej postaci. Jeśli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, zobacz nasze kominki frontowe.

Wkład kominkowy do zabudowy

Bezramkowa szyba w systemie „no frame” pozwala na pełne doświadczenie ognia bez zbędnych dodatków. Sprawdź również nasze kominki narożne z tym systemem.

System „no frame”

Po zamontowaniu wkładu widzimy jedynie ogień za szybą i obudowę kominka. Elementy mocujące są praktycznie niewidoczne.

Podsumowując, Trimline 100 Tunnel to kominek, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nowoczesność połączona z funkcjonalnością – czego chcieć więcej?

FAQ

 1. Jakie są główne zalety kominka Trimline 100 Tunnel?
  Oferuje nowoczesne sterowanie, efektywne odprowadzenie spalin i minimalistyczny design.
 2. Czy mogę sterować kominkiem za pomocą smartfona?
  Tak, po zainstalowaniu dodatkowego modułu.
 3. Jak długo działają baterie w sterowniku?
  Dobrej jakości baterie wystarczają na co najmniej 18 miesięcy pracy kominka.
 4. Czy kominek wymaga tradycyjnego komina?
  Nie, dzięki systemowi „rura-w-rurze” nie jest to konieczne.
 5. Jakie są zalety systemu „no frame”?
  Pozwala na pełne doświadczenie ognia bez zbędnych dodatków.
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 2 reviews
 by Filip K.

Nie byłem pewny co do kominków gazowych, pracownik w salonie na bartyckiej jednak mnie przekoanł, nie żałuje swojego wyboru

 by Zofia Kowalczyk

dorba jakość kominka ogień wygląda pięknie

Opcje

Wyłożenie paleniska

Standardowo wszystkie kominki wyposażone są w ceramiczna imitacja drewnianych polan. W opcji niestandardowej do wyboru wyłożenia paleniska.

standard

grys marmurowy

czarna szyba

otoczaki

szare kamienie

Nie wszystkie opcje są dostępne dla wszystkich palenisk. Opcje dostępne dla poszczególnych palenisk mogą się różnić.

sterowanie kominkiem przez wifi, wifi sterowanie komin

Sterowanie kominkiem przez wifi

Instalując opcję wifi możemy sterować pracą naszego kominka za pomocą smartfona lub tabletu.

smart home w połączeniu z kominkiem gazowym

Sterowanie przez system inteligentny dom

Dzięki opcjonalnemu modułowi Domotica możemy sterować pracą naszego kominka z panelu sterowania inteligentny dom.

szkło antyreflekcyjne, szkło dla kominka, ciemna szyba

Czarne lustrzane plecy paleniska

Jako opcję do większości naszych kominków dostępne jest czarne lustrzane szkło do wyłożenia pleców i boków paleniska. Daje nam to niepowtarzalny efekt zwiększenia głębokości paleniska oraz zwiększenia ilości ognia.

szkło antyrefleksyjne dla kominka gazowego

Antyrefleksyjna szyba

Ogień w naszym kominku gazowym będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie jeśli będziemy na niego patrzeć przez szybę antyrefleksyjną. Dzięki temu połączymy piękno bezpośredniego widoku ognia z bezpieczeństwem i wygodą użytkowania kominka gazowego z zamkniętą komorą spalania. Antyrefleksyjna szyba jest dostępna jako dodatkowa opcja do wyposażenia standardowego.

system powerfan , system rozprowadzenia powietrza w kominku

System PowerFan

System odprowadzenia spalin PowerFan umożliwia nam umieszczenie kominka praktycznie w dowolnym miejscu.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 2 reviews
 by Filip K.

Nie byłem pewny co do kominków gazowych, pracownik w salonie na bartyckiej jednak mnie przekoanł, nie żałuje swojego wyboru

 by Zofia Kowalczyk

dorba jakość kominka ogień wygląda pięknie

Dane Techniczne

GAZ ZIEMNYLPG
Max zużycie gazu1,0 m3/h0,6 kg/h
Moc kW2,5 – 9,4 kW2,0 – 7,9 kW
Sprawność energetyczna84,5%
Waga120 kg
Średnica rury spalinowej200/130 mm


Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 2 reviews
 by Filip K.

Nie byłem pewny co do kominków gazowych, pracownik w salonie na bartyckiej jednak mnie przekoanł, nie żałuje swojego wyboru

 by Zofia Kowalczyk

dorba jakość kominka ogień wygląda pięknie

Gwarancja

Kominek posiada 5-cio letnią gwarancję on-site obejmującą wszystkie komponenty – między innymi:

 • korpus kominka
 • palnik główny
 • palnik płomienia kontrolnego
 • pilot
 • sterowanie
 • termoparę
 • iskrownik
 • elementy dekoracyjne paleniska

Sam korpus kominka posiada dożywotnią gwarancję szczelności.

Niniejsze warunki gwarancji dotyczą kominka zakupionego łącznie z instalacją bezpośrednio w firmie Omikron Kominki. Inni sprzedawcy mogą oferować odmienne warunki gwarancji na ten produkt.

 Więcej na temat gwarancji …

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 2 reviews
 by Filip K.

Nie byłem pewny co do kominków gazowych, pracownik w salonie na bartyckiej jednak mnie przekoanł, nie żałuje swojego wyboru

 by Zofia Kowalczyk

dorba jakość kominka ogień wygląda pięknie

Cena

Zapytaj o aktualną cenę oferty

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 2 reviews
 by Filip K.

Nie byłem pewny co do kominków gazowych, pracownik w salonie na bartyckiej jednak mnie przekoanł, nie żałuje swojego wyboru

 by Zofia Kowalczyk

dorba jakość kominka ogień wygląda pięknie

Może spodoba się również…