Wyświetlanie 1–12 z 21 wyników

Przytulne i wygodne otoczenie sprzyja relaksowaniu się i tworzeniu miłej, domowej atmosfery. Kominki gazowe wolnostojące wyposażone są w realistyczną imitację prawdziwego paleniska, węgla, drewna czy kamienia, tworząc przyjemny efekt wizualny. Ponadto generują błogie ciepło, które rozgrzeje dom w chłodny wieczór lub zimowe popołudnie. Mimo iż piece kominkowe na gaz wyglądają podobnie do tradycyjnych kominków, są łatwiejsze w użyciu, nowoczesne i estetyczne.

Zalety nowoczesnych kominków wolnostojących

Na stronie KominkiGazowe.info oferujemy szeroki wybór rozwiązań, które odmienią każde wnętrze. Nasze nowoczesne kominki wolnostojące mają wiele zalet. Przedstawiamy niektóre z nich:

  • komfort – gazowe piecyki kominkowe są wygodne w użyciu. Można je łatwo uruchomić oraz wyłączyć za pomocą pilota, przycisku czy panelu sterowania;
  • czystość – nie produkują dymu, pyłu ani popiołu;
  • bezpieczeństwo – brak otwartego ognia, iskier oraz dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że piece gazowe wolnostojące są bezpieczne w użyciu;
  • dostosowanie do potrzeb – pozwalają dopasować temperaturę do indywidualnych preferencji;
  • estetyka – nowoczesne kominki wolnostojące są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach oraz utrzymane są w różnorodnej stylistyce;
  • łatwa instalacja – nie potrzebują komina, przewodów dymowych, odprowadzania spalin na zewnątrz ani miejsca przeznaczonego do przechowywania drewna;
  • ekologia – piece gazowe wolnostojące są przyjazne dla środowiska, ponieważ nie produkują dymu i szkodliwych substancji oraz są bardziej energooszczędne od tych tradycyjnych.

Piece kominkowe na gaz do każdego wnętrza

Każde wnętrze może mieć trochę inny charakter, dlatego w firmie Omikron Kominki oferujemy tylko wysokiej jakości piece, pochodzące od producentów z wieloletnim doświadczeniem w branży, które udekorują i odmienią każde pomieszczenie. Gazowe piecyki kominkowe mogą doskonale pasować zarówno do klasycznych wnętrz, dodając im elegancji, jak i do nowoczesnych przestrzeni, jako proste, stylowe uzupełnienie wystroju.

Połączenie minimalistycznego designu i geometrycznych kształtów wspaniale prezentuje się w dużych i małych pokojach. Niezależnie od tego, czy gazowy piecyk kominkowy ma udekorować salon, czy jadalnię – staje się estetycznym, przyjemnym akcentem w pomieszczeniu. Na przykład wnętrza, w których króluje drewno i cegła, mogą nabrać przytulności i naturalnego charakteru, dzięki odpowiednim piecykom. Natomiast wolnostojące kominki w nowoczesnej zabudowie, dostępne na naszej stronie, świetnie wyglądają w minimalistycznych przestrzeniach.

Jak działają piecyki gazowe?

Wybierając odpowiednie urządzenie do konkretnego wnętrza, warto zapoznać się z jego działaniem. Piece kominkowe na gaz działają na podobnej zasadzie jak inne urządzenia oparte na gazie. Są one wyposażone w palnik gazowy, zasilany z sieci lub butli. Gaz jest spalany w palniku, a płomień kontrolowany jest za pomocą zaworu regulacyjnego.

Na stronie KominkiGazowe.info posiadamy szeroki wybór produktów sterowanych za pomocą panelu na urządzeniu lub pilota zdalnego. Dzięki temu kominek gazowy wolnostojący można obsługiwać w prosty i wygodny sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowoczesnych kominków wolnostojących już teraz.

Gazowe kominki wolnostojące to przede wszystkim perfekcyjna i niebanalna dekoracja naszego salonu, ale również doskonałe rozwiązanie do ogrzania pojedynczego pomieszczenia. Zajmują mało miejsca a dzięki niewielkiej mocy możemy używać ich przez dłuższy czas nie powodując przegrzewania naszego salonu.

Gazowe piecyki kominkowe nie wymagają zabudowy. Łatwe w obsłudze są źródłem miłego ciepła i przyjemnego widoku płomieni. Tradycyjne lub nowoczesne w wyglądzie, ale zawsze wyjątkowe.

Piecyki kominkowe na gaz są bardzo łatwe w montażu. Wystarczy wcześniej przygotować odpowiedni komin i doprowadzenie gazu. Sam kominek gazowy instalujemy dopiero po zakończeniu wszystkich prac budowlanych, czyli na tym etapie, kiedy wnosimy meble.

Każdy z oferowanych przez nas gazowych piecyków kominkowych może być zasilany gazem ziemnym lub LPG. Może też być wyposażony opcjonalnie w szybę antyrefleksyjną lub czarne lustrzane plecy.

W naszej ofercie znajdą Państwo gazowe piecyki kominkowe renomowanych holenderskich producentów – firm Helex, Element 4, Dru i Faber.

Większość z gazowych kominków wolnostojących znajdujących się w naszej ofercie posiada trójstronne przeszklenie, dzięki czemu ogień jest wspaniale widoczny z trzech stron. Nadają się one doskonale do postawienia na środku dużej ściany albo między oknami. Jeżeli nasz gazowy piecyk kominkowy ma stanąć w roku, to idealnym rozwiązaniem okaże się jeden z modeli o pojedynczym okrągłym przeszkleniu.

Wśród oferowanych przez nas kominków gazowych znajdą Państwo również modele do zawieszenia na ścianie. To rozwiązanie pozwoli nam niebanalnie zaaranżować wnętrze a przy okazji również wykorzystać przestrzeni pod paleniskiem.

Oprócz sprzedaży zajmujemy się również montażem i serwisem kominków gazowych. Możemy zapewnić, iż zakupiony przez Państwa u nas kominek gazowy zostanie prawidłowo i bezpiecznie zainstalowany. Zapewniamy instalację kominków gazowych w Warszawie jak również na terenie całej Polski.