Wybór kominka gazowego

Kilka ważnych powodów dlaczego nasze kominki spełnią Państwa oczekiwania:

Niezawodność

Oferowane przez nas urządzenia pochodzą od holenderskich firm posiadających długoletnie doświadczenie w produkcji kominków gazowych i są od wielu lat sprzedawane w kilkudziesięciu krajach na całym świecie [czytaj dalej …]

Wyjątkowo realistyczna wizja ognia

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym nasze kominki dają efekt paleniska nie do odróżnienia od kominka opalanego drewnem [czytaj dalej …]

Innowacyjne Rozwiązania

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym nasze kominki oferują coraz ładniejszą wizję ognia a zarazem coraz bardziej dostosowują się do oczekiwań klientów.

Bezpieczeństwo

Kominek gazowy powinien przede wszystkim zapewniać nam bezpieczne użytkowanie. Dlatego też w naszych kominkach stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania a wszelkie modyfikacje poprzedzają skrupulatne testy. Bezpieczeństwo oferowanych przez nas kominków potwierdzają odpowiedne certyfikaty CE.

Łatwość obsługi

Wszystkie nasze kominki wyposażone są w system automatycznego sterowania pozwalającego na obsługę za pomocą pilota, programowanie czasowe, utrzymywanie zadanej temperatury jak również integrację z systemem typu inteligentny budynek. Zamiast pilotem kominek może być sterowany smartfonem bądź tabletem. [czytaj dalej …]

Największy wybór modeli

Od 40 do 240 cm szerokości, od 38 do 160 cm wysokości. Kominki płaskie, narożne, trójstronne, wyspowe, vis-a-vis, czterostronne. Na gaz ziemny, LPG i biogaz.

Największe doświadczenie

W roku 2004 jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż, instalację i serwis kominków gazowych. Dzięki wielu projektom realizowanym na terenie naszego kraju jak i za granicą zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami. [czytaj dalej …]

Profesjonalny serwis

Dzięki ogólnopolskiej sieci dystrybucji i serwisu zapewniamy szybką dostawę, fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w każdym miejscu w Polsce.

Przystępna cena

Z dobrą jakością niekoniecznie musi wiązać się wysoka cena. Dzięki wysokoseryjnej produkcji i prostej strukturze sieci sprzedaży pomijającej niepotrzebnych pośredników jesteśmy w stanie oferować nasze kominki taniej, niż porównywalne modele konkurencji.

Wybierz sprawdzone rozwiązania – oferowane przez nas kominki gazowe są sprzedawane od kilkudziesięciu lat na całym świecie.

Czytaj więcej …