Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Każdy lubi przebywać w domu, w którym jest ciepło oraz przytulnie. W związku z tym dwustronny kominek jest coraz częściej spotykany w wielu gospodarstwach domowych. Jest to bardzo funkcjonalne urządzenie, jednocześnie stanowiące fantastyczną ozdobę. Poprzez montaż nowoczesnego kominka dwustronnego, wnętrze zyskuje wyjątkowego charakteru. Natomiast zimową porą urządzenie zapewnia odpowiednią temperaturę. Jakie korzyści płyną z instalacji dwustronnego kominka?

Dlaczego warto zainwestować w dwustronny kominek?

Jedną z zalet, jakie posiadają dwustronne kominki to ogrzewanie przestrzeni. Jednak zakup takiego urządzenia oferuje dużo więcej korzyści. Przede wszystkim dwustronny, gazowy kominek jest fantastyczną ozdobą. Warto pamiętać, że w zależności od aranżacji ściany, urządzenie z każdej strony może wyglądać zupełnie inaczej. Szeroka oferta dwustronnych, przeszklonych wkładów kominkowych pozwala na dopasowanie modelu do przestrzeni.

Warto również wspomnieć, że w zależności od wybranego modelu, urządzenie może składać się z kilku, niezależnych palników. Dzięki temu efekt płomieni jest znacznie bardziej realistyczny. Palenisko znajdujące się w kominku tunelowym może być wyposażone w efekt żarzących się węgielków. Taki widok z pewnością wzbudzi zachwyt u domowników oraz odwiedzających gości. Co więcej, czas spędzony w pomieszczeniu będzie znacznie bardziej przyjemny. Z pewnością wpłynie to także na odczuwany komfort.

Czym charakteryzują się kominki w naszym sklepie?

Nowoczesne dwustronne kominki, które można znaleźć w naszej ofercie, doskonale pasują to współczesnych wnętrz. Oprócz pięknego designu, urządzenie zapewnia sporą ilość ciepła. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę, że oferowane dwustronne kominki dostępne są w wielu rozmiarach. Dzięki czemu bez problemu można wybrać model, dostosowany do potrzeb oraz projektu domu.

W ofercie można znaleźć gazowe, dwustronne kominki, produkowane przez znanych i cenionych producentów. W związku z tym są to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zakup kominka tunelowego od cenionego producenta to gwarancja długiej i bezproblemowej żywotności urządzenia. Nowoczesny projekt umożliwia zdalne sterowanie, dzięki czemu użytkowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Jakie produkty są dostępne w naszej ofercie?

Oferta naszego sklepu jest bardzo rozbudowana. Można w niej znaleźć wkłady kominkowe posiadające dwustronne przeszklenie, czy kominki z różną konfiguracją palników. Jednak to nie wszystko. W ofercie znajduje się wiele akcesoriów dedykowanych dwustronnym kominkom. Prosty element, jakim jest nowe wyłożenie paleniska, może całkowicie zmienić wygląd urządzenia.

W naszym sklepie można zakupić nie tylko kominek tunelowy, ale także między innymi narożny lub wyspowy. W celu poznania pełnej oferty serdecznie zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych sklepów stacjonarnych lub przejścia na stronę internetową.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Przede wszystkim oferujemy wiele modeli kominków tunelowych, dostępnych w wielu rozmiarach. Co więcej, zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam pomóc w doborze odpowiedniego urządzenia. W przypadku dodatkowych pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi oraz wskażemy najkorzystniejsze rozwiązanie, spełniające wszystkie wymagania oraz oczekiwania.

W Omikron Kominki zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale również instalacją i serwisem dwustronnych kominków. Wszelkie dane kontaktowe są dostępne na naszej stronie. Zachęcamy również do odwiedzenia naszych sklepów znajdujących się na terenie Warszawy.