Skip to main content

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie domowego ciepła i komfortu, nasza firma oferuje unikalną okazję do współpracy dla profesjonalistów z branży kominkowej. Jesteśmy liderem na rynku, dostarczając innowacyjne i wysokiej jakości rozwiązania, które zapewniają nie tylko ciepło, ale i styl każdemu wnętrzu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  1. Innowacja i Jakość: Nasze produkty są synonimem nowoczesności i trwałości, co zapewnia satysfakcję klientów.
  2. Wsparcie Marketingowe: Oferujemy kompleksowe wsparcie marketingowe, które pomoże zwiększyć widoczność Państwa firmy na rynku.
  3. Szkolenia i Rozwój: Regularne szkolenia techniczne i produktowe, abyście zawsze byli na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami.
  4. Elastyczność: Doceniamy indywidualne potrzeby naszych partnerów i oferujemy elastyczne warunki współpracy.

Przyłączenie się do naszej sieci partnerów to nie tylko korzystanie z naszej renomy i doświadczenia, ale także wspólne dążenie do spełnienia marzeń i oczekiwań naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia owocnej współpracy, która rozjaśni przyszłość naszych biznesów.

Napisz do nas aby otrzymać ofertę współpracy

Dlaczego nasze kominki?

Największa niezawodność

Oferowane przez nas kominki gazowe są produkowane przez firmy holenderskie z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży kominków gazowych.

Najbardziej realistyczny ogień

Zastosowane w kominkach Helex i Element4 paleniska z wieloma palnikami zmniejszają koszt użytkowania kominka a jednocześnie sprawiają, że kominek wygląda jeszcze bardziej realistycznie (płomienie rozkładają się na większej głębokości paleniska zwiększając efekt jego przestrzenności). Najnowsze modele są wyposażone nawet w 5 niezależnych palników.

Największy wybór modeli

Od 38 do 240 cm szerokości, od 38 do 160 cm wysokości. Kominki płaskie, narożne, trójstronne, wyspowe, vis-a-vis a nawet czterostronne.

Największe doświadczenie

W roku 2004 jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż, instalację i serwis kominków gazowych. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju.

Wybierz sprawdzone i bezpieczne rozwiązania – oferowane przez nas kominki gazowe są w całości produkowane w Europie oraz instalowane u klientów na całym świecie od prawie 50 lat.