Skip to main content

Podwójny palnik DoubleBurner – podwójny efekt wizualny i podwójna oszczędność gazu

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest możliwe, że kominek może być jednocześnie oszczędny i efektowny? Odpowiedź brzmi: dzięki systemowi DoubleBurner od Trimline Fires!

Czym jest system DoubleBurner?

Rozpiętość mocy grzewczej

DoubleBurner pozwala na uzyskanie znacznie większej rozpiętości mocy grzewczej w porównaniu z tradycyjnymi kominkami. Ale co to dokładnie oznacza dla użytkownika? Większą kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu!

Oszczędność paliwa

Wyobraźcie sobie sytuację, w której chcecie cieszyć się ciepłem kominka, ale bez nadmiernego zużycia paliwa. Z DoubleBurner to możliwe! Zużywając o połowę mniej paliwa, oszczędzacie nie tylko środowisko, ale i swój portfel.

Efekt wizualny płomieni

Widok tańczących płomieni w kominku to coś, co relaksuje i dodaje uroku każdemu wnętrzu. Dzięki DoubleBurner płomienie wypełniają całą szerokość kominka frontowego, tworząc niesamowity spektakl dla oka.

Zalety używania DoubleBurner

Ogrzewanie na miarę potrzeb

Nie zawsze potrzebujemy pełnej mocy grzewczej. Czasem chcemy tylko delikatnie podgrzać pomieszczenie. Dzięki DoubleBurner mamy pełną kontrolę nad ilością wydobywającego się ciepła.

Oszczędność w zużyciu gazu

Zmniejszenie zużycia gazu to nie tylko korzyść dla naszego budżetu, ale także dla środowiska. Czy nie jest to wspaniałe? Jeśli jesteście zainteresowani, przeczytajcie nasz artykuł na temat jakich błędów unikać przy wyborze kominka gazowego.

Widok naturalnych płomieni

DoubleBurner to gwarancja naturalnie wyglądających, dużych płomieni, które zachwycą każdego, kto spojrzy w stronę kominka. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o kominkach gazowych, polecamy nasz kanał na YouTube.

Jak działa system dwupalnikowy?

Frontowy palnik

Jeśli nie chcemy, aby kominek dawał nam zbyt dużo ciepła, wystarczy włączyć tylko frontowy palnik. Dzięki temu cieszymy się widokiem płomieni, ale bez nadmiernego ogrzewania pomieszczenia.

Tylny palnik

Chcąc w pełni korzystać z mocy grzewczej kominka, włączamy drugi palnik umieszczony w tylnej części paleniska. To daje nam wrażenie pełnej głębi przestrzeni wewnątrz paleniska. Jeśli jesteście zainteresowani różnymi rodzajami kominków, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz innymi rodzajami kominków.

Pełna głębia przestrzeni paleniska

Włączenie obu palników to doświadczenie, które przeniesie nas w zupełnie inny wymiar kominkowego ciepła. A jeśli dodamy do tego lustrzane szyby? Efekt przerośnie nasze oczekiwania!

Zastosowanie lustrzanych szyb w kominku

Lustrzane szyby w kominku to nie tylko design. To przede wszystkim sposób na podkreślenie głębi paleniska i wzmocnienie efektu płomieni. Wyobraźcie sobie, jak niesamowicie prezentują się płomienie odbijające się w lustrzanych ścianach kominka. To widok, którego nie da się zapomnieć! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o kominkach, zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga.

Podsumowanie

System DoubleBurner to prawdziwa rewolucja w świecie kominków. Dzięki niemu możemy cieszyć się nie tylko efektownym widokiem płomieni, ale także oszczędzać paliwo i dbać o środowisko. Czyż nie jest to idealne rozwiązanie dla każdego domu? Jeśli macie pytania, zapraszamy do kontaktu z nami lub przeczytania więcej o nas.

FAQ:

 1. Czy system DoubleBurner jest dostępny w każdym modelu kominka Trimline Fires?
  Nie, ale większość nowoczesnych modeli jest z nim wyposażona.
 2. Czy instalacja DoubleBurner wpływa na cenę kominka?
  Tak, ale korzyści płynące z jego użytkowania szybko się zwracają.
 3. Jakie są główne korzyści z używania systemu DoubleBurner?
  Oszczędność paliwa, większa kontrola nad mocą grzewczą i niesamowity efekt wizualny płomieni.
 4. Czy mogę samodzielnie regulować moc grzewczą w systemie DoubleBurner?
  Tak, system pozwala na niezależne sterowanie oboma palnikami.
 5. Czy lustrzane szyby w kominku są bezpieczne?
  Tak, są one specjalnie zaprojektowane do użytku w kominkach i są odporne na wysokie temperatury.

doble burner1Włączony tylko palnik frontowy

doble burner1Włączone oba palniki