Skip to main content

Kominek gazowy to fantastyczne uzupełnienie Twojego domu. Zapewnia ciepło dla całego mieszkania, jednocześnie jest estetyczny i prosty w obsłudze. Główną zaletą kominka gazowego jest jego minimalne wymagania jeśli chodzi o czyszczenie i konserwację. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku na pilocie lub w aplikacji, a Twoje mieszkanie stanie się ciepłe i przytulne. Dowiedz się więcej o głównych korzyściach płynących z posiadania naszego kominka gazowego oraz czynniki, które warto rozważyć przed zakupem.

ZERO SPRZĄTANIA

Wybierając kominek gazowy, nie musisz tracić czasu na ścinkę drewna, rozpalanie ognia ani czyszczenie pieca na drewno. Nasze kominki gazowe działają na gaz ziemny, gaz miejski lub gaz butlowy. Po zainstalowaniu kominka w Twoim domu, działa on jako zamknięty obwód z kominem i dopływem tlenu. W związku z tym kominek gazowy nie wymaga czyszczenia ani konserwacji. Jest zawsze gotowy do użycia i w kilka sekund przed Tobą pojawią się piękne płomienie, które dodadzą uroku każdemu pomieszczeniu.

PROSTOTA OBSŁUGI

Kominki gazowe są łatwe w obsłudze dzięki pilotowi lub aplikacji. Wszystkie nasze kominki gazowe zostały zaprojektowane tak, by jedno naciśnięcie przycisku wystarczyło, aby je włączyć lub wyłączyć. Możesz również regulować temperaturę za pomocą aplikacji lub pilota. Dzięki kominkowi gazowemu masz pełną kontrolę: jeśli jest za gorąco, wystarczy zmniejszyć temperaturę o kilka stopni. Prosty system obsługi sprawia, że korzystanie z kominka gazowego to prawdziwa przyjemność.

PROJEKTUJ SWÓJ WŁASNY KOMINEK GAZOWY

Nasze kominki gazowe dają Ci możliwość stworzenia własnego, indywidualnego projektu! Możesz dostosować wysokość, kolor, boczne szyby i wiele innych elementów, aby stworzyć idealny kominek do Twojego domu. Wykonane są z nowoczesnych, wysokiej jakości materiałów, które ozdobią każde wnętrze.

OLŚNIEWAJĄCE PŁOMIENIE

Nasze kominki gazowe zostały zaprojektowane tak, aby w niesamowity sposób prezentować ogień. Posiadają wbudowane oświetlenie LED, które można regulować, co daje efekt tlijącego się żaru. Ponadto są wyposażone w szklane cegły odbijające światło oraz ceramiczną warstwę węgla, która wygląda jak prawdziwa. Opracowaliśmy również ceramiczne polana dla kominków gazowych, które wyglądają jak prawdziwe drewno.

CZEGO WARTO DOWIEDZIEĆ SIĘ PRZED ZAKUPEM KOMINKA GAZOWEGO

Przed zakupem kominka gazowego warto zastanowić się nad korzyściami, jakie oferuje w porównaniu z tradycyjnym piecem na drewno. Nasz kominek gazowy wyróżnia się klasą, jakością i designem. Zawsze oferujemy naszym klientom najlepsze materiały dostępne na rynku. Kominek gazowy to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dodać swojemu domowi przytulności. Nie ma nic przyjemniejszego niż spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi przy ogniu w chłodny zimowy dzień.

PROSTOTA OBSŁUGI

Nasze kominki gazowe są niezwykle proste w codziennym użytkowaniu. Wystarczy nacisnąć przycisk na pilocie lub użyć aplikacji na smartfonie, a w kilka sekund cieszysz się pięknymi płomieniami i przytulnym ciepłem.

KREUJ SWÓJ KOMINEK GAZOWY

Wszystkie nasze wolnostojące kominki gazowe można dostosować do indywidualnych potrzeb – wybierz kolor, wysokość, drzwi i wiele innych. Dostosuj kominek do swojego wnętrza. Zacznij już teraz.