Skip to main content

Pragniemy zaprezentować Państwu 4 wyjątkowe modele kominków gazowych firmy Element4, których nie znajdziecie Państwo w ofercie innych producentów.

Najszerszy

Modore 240 / Tenore 240 MKII

Charakteryzują się one przede wszystkim dużymi gabarytami i bardzo długim paleniskiem. Wymiary szyby frontowej w obu modelach to 240 / 37,5 cm dzięki czemu uzyskujemy  przestronną wizję ognia. Model Modore oferuje dodatkowo czarne lustrzane plecy paleniska co nadaje palenisku głębi i optycznie zwiększa ilość płomieni. Jest idealnym wyborem do wykonań w luksusowych apartamentach, dodaje pomieszczeniu wyjątkowego efektu, szyku i elegancji.

Model Tenore to Modore w wersji Vis-a-Vis czyli z szybami po obu dłuższych stronach wkładu. Idealny do zabudów w centralnych częściach pomieszczenia często spotykany w miejscach użyteczności publicznej np. restauracjach.

Najwyższy

Sky L / SKY L T

Kominek gazowy o wyglądzie odbiegającym od  tradycyjnych modeli. Gdy zazwyczaj przeszklenia występują w kształcie prostokąta ułożonego na dłuższym boku, ten model jest obrócony. Dłuższy bok prostokąta ma aż 160 cm wysokości a jego  szerokość wynosi 70 cm.  Wkład występuje w wersji z jedną szybą lub w wersji vis-a-vis. Ma największa powierzchnię szyby frontowej ze wszystkich modeli. Mimo swoich rozmiarów dzięki dwustronnemu przeszkleniu nadaje lekkości  całej  zabudowie i jest idealny do montażu w centralnej części pomieszczenia.  Wyposażony w podwójny palnik pozwala uzyskać widok naturalnie wyglądających dużych płomieni  przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia gazu.

Najciekawszy

Summum 140 4S

Takim kominkiem nie może się poszczycić żaden inny producent – czterostronny przeszklenie bez żadnych metalowych słupków konstrukcyjnych. Prawdziwe akwarium z ogniem zamiast rybek na środku salonu. Sercem tego kominka jest najnowsze palenisko RealFlame4 z 5 palnikami.

Najwyższy

Lucius 140

Jest to połączenie kominka typu vis-a-vis z kominkiem panoramicznym trójstronnym  występujący w trzech wariantach. Do wyboru mamy wersję całkowicie przeszkloną oraz  z plecami na 1/3 i 2/3 paleniska. Dzięki tym trzem konfiguracjom można go zastosować do różnego rodzaju aranżacji. Najczęściej montowany w centralnej części pomieszczenia za względu na bardzo duża powierzchnię całkowitą szyb. Dostępny w wersji z podwójnym palnikiem.

 

Należy pamiętać, że wszystkie modele kominków gazowych firmy Element4 objęte są 5 letnią gwarancją na wszystkie elementy – również sterowanie, palnik płomienia kontrolnego, termoparę, iskrownik i oczywiście cały korpus kominka.