Skip to main content

5 LAT GWARANCJI

5 lat gwarancji omikron

Kominki gazowe firmy Element4 zakupione łącznie z montażem objęte są 5-cio letnią gwarancją obejmującą wszystkie elementy – również sterowanie, palnik płomienia kontrolnego, termoparę, iskrownik i oczywiście cały korpus kominka.

Niniejsze warunki gwarancji dotyczą kominka zakupionego łącznie z instalacją bezpośrednio w firmie Omikron Kominki. Inni sprzedawcy mogą oferować odmienne warunki gwarancji na ten produkt.

 

Dlaczego gwarancja na kominek gazowy jest taka ważna?

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem kominka gazowego, pewnie zauważyłeś, że niektóre modele oferują aż 5 lat gwarancji. Ale dlaczego to takie ważne? Może warto dowiedzieć się więcej o nas i naszej ofercie.

5 lat gwarancji – co to oznacza dla Ciebie?

Przede wszystkim, to świadectwo jakości. Producent, który oferuje tak długą gwarancję, jest pewny swojego produktu. Ale co dokładnie kryje się za tym okresem? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam.

Najwyższa jakość podzespołów

Wybierając kominek gazowy z 5-letnią gwarancją, masz pewność, że został on wykonany z najwyższego jakości materiałów. To gwarancja długowieczności i niezawodności. Jeśli jesteś zainteresowany różnymi rodzajami kominków, zobacz nasze piecyki kominkowe oraz wkłady kominkowe.

Co obejmuje 5-letnia gwarancja?

Nie każda gwarancja jest taka sama. W przypadku kominków gazowych Element4, 5-letnia gwarancja obejmuje naprawdę wiele. Zastanawiasz się nad konkretnym typem wkładu? Sprawdź nasze kominki frontowe, kominki tunelowe oraz kominki wyspowe.

Korzyści z posiadania 5-letniej gwarancji

5 lat gwarancji to nie tylko pewność jakości, ale także wiele innych korzyści. Jeśli jesteś ciekaw, jakie korzyści przynosi kominek gazowy, zobacz nasz artykuł 5 powodów, dla których kominek gazowy jest lepszy niż myślisz.

Jak dbać o kominek, by gwarancja była ważna?

Choć 5-letnia gwarancja daje wiele korzyści, warto pamiętać o regularnej konserwacji kominka. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o różnicach między kominkami, przeczytaj nasz artykuł czym różni się kominek gazowy od biokominka oraz ekspert odsłania jakich błędów unikać przy wyborze kominka gazowego.

Podsumowanie

5-letnia gwarancja na kominek gazowy to nie tylko pewność jakości, ale także spokój ducha, oszczędność pieniędzy i pewność profesjonalnej obsługi. Dbając o regularne przeglądy i czystość kominka, możesz cieszyć się jego ciepłem przez wiele lat. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami tutaj.

FAQ

1. Czy każdy kominek gazowy ma 5 lat gwarancji?
Nie, nie każdy model oferuje tak długą gwarancję. Warto zwrócić uwagę na warunki gwarancji przed zakupem.

2. Co jeśli przegapię przegląd gwarancyjny?
Może to wpłynąć na ważność Twojej gwarancji. Zawsze warto być na bieżąco z przeglądami.

3. Czy gwarancja obejmuje również montaż kominka?
Zazwyczaj gwarancja dotyczy samego produktu, ale warto sprawdzić warunki gwarancji u producenta.

4. Czy mogę przedłużyć gwarancję po 5 latach?
Niektórzy producenci oferują przedłużenie gwarancji. Warto zapytać o taką możliwość.

5. Czy gwarancja obejmuje również akcesoria do kominka?
Zazwyczaj tak, ale warto dokładnie przeczytać warunki gwarancji.