Trimline 83 Front

Szerokość szyby: 80 cm

Wielopalnikowy kominek gazowy z paleniskiem typu RealFlame – efekt płomieni wypływających z polan drzewnych.

 

Opis

Kominek Trimline 83 Front to model frontowy z serii Trimline 83 kominków gazowych holenderskiej firmy Trimline. Dzięki palenisku typu RealFlame z trzema palnikami płomienie wydają się wydobywać wprost z polan dając wrażenie niezwykle naturalnego ogniska. Jako dodatkowa opcja dostępny jest efekt żaru w palenisku.

Palenisko Real Flame

Palenisko RealFlame

Trimline 55, Trimline 64/Obsidian i Trimline 83 to nowe serie kominków gazowych wyposażonych w innowacyjne palenisko typu RealFlame z trzema niezależnymi palnikami. W efekcie otrzymujemy nadzwyczaj realistyczny efekt płomieni wypływających wprost spod polan drzewnych. Opcjonalnie palenisko może być wyposażone w efekt żarzących się węgielków

Więcej o kominkach serii Trimline 83 RealFlame

Imitacja żaru

Opcjonalnie kominek może być wyposażony w podświetlenie paleniska modułem LED zapewniając wspaniały efekt tlącego się żaru. Nie uwierzysz, że nie jest on prawdziwy! Nawet jeśli nie korzystasz z kominka, to palenisko tworzy cudowną atmosferę. Możesz kontrolować intensywność płomieni za pomocą pilota lub aplikacji Wi-Fi.  Delektuj się swoim kominkiem, nawet bez płomieni.

Sterowanie

Łatwe w użyciu sterowanie za pomocą pilota. Po zainstalowaniu dodatkowego opcjonalnego modułu może być również sterowany za pomocą smartfona lub tableta. Kominek może być zintegrowany z systemem sterowania typu „inteligentny budynek” za pomocą opcjonalnego modułu Domotica. Funkcje sterowania umożliwiają pracę w trybie ręcznym, utrzymanie zadanej temperatury bądź pracę w określonych przedziałach czasowych. Kominek jest również wyposażony w funkcję EcoMax powodującą automatyczne zmniejszanie i zwiększanie wielkości płomieni. Daje to możliwość zaoszczędzenia nawet do 60 % na koszcie gazu.

Odprowadzenie spalin

Nie wymaga tradycyjnego komina ani wentylacji nawiewnej – zastosowany system „rura-w-rurze” zapewnia jednocześnie odprowadzenie spalin i doprowadzenie powietrza do spalania. Dzięki zastosowaniu opcjonalnego systemu Power Vent spaliny można odprowadzić nawet kilkadziesiąt metrów w dowolnym kierunku (pionowo, poziomo a nawet w dół).

Zasilanie

Standardowo sterownik kominka zasilany jest bateryjnie (4 x AA). Dzięki temu możemy używać kominka również przy braku prądu. Dobrej jakości baterie wystarczają na co najmniej 18 miesięcy pracy kominka. Opcjonalnie kominek może być zasilany przez zasilacz sieciowy. Zasilacz sieciowy jest niezbędny jeśli do sterownika są podłączone dodatkowe moduły – np. moduł wifi lub moduł LED.

Bezramkowa szyba

Wkład kominkowy przeznaczony do zabudowy o minimalistycznej bezramkowej szybie . Konstrukcja w systemie „no frame” umożliwia zamontowanie wkładu bez użycia dodatkowej ramki maskującej. Po zamontowaniu wkładu widzimy jedynie ogień za szybą i obudowę kominka. Elementy mocujące szybę są praktycznie niewidoczne.

logo konwersja gaz ziemny na lpg

Łatwa konwersja z lpg na gaz ziemny

Dzięki procesowi konwersji, możemy szybko przezbroić palenisko z jednego gazu na drugi, zapewniając optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów i elastyczność w dostosowaniu się do zmieniających warunków rynkowych.

trimline tunnel

Przystosowane do spalania gazu ziemnego z wodorem oraz biopropanu

Nasz kominek jest przystosowany do pracy z kilkoma rodzajami gazu. Płomień jest równie piękny, niezależnie od tego, czy jako paliwo wykorzystywana jest mieszanka gazu ziemnego z wodorem, czy biopropan. Jeśli w przyszłości zdecydujesz się na zmianę rodzaju paliwa, nie będziesz musiał przeprowadzać żadnych modyfikacji kominka – jest już do tego w pełni przygotowany!

Trimline 83 Front na Youtube

Więcej naszych kominków na YouTube

Zapraszamy do obejrzenia klipów z naszymi kominkami

Trimline 83 Panorama

Trimline 83 Front – palenisko

Trimline 83 Corner

Czy kiedykolwiek marzyłeś o kominku, który łączy w sobie nowoczesność z tradycją? Poznaj model Trimline 83 Front! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, odwiedź naszą stronę o nas.

Palenisko typu RealFlame

Wyobraź sobie płomienie, które wydają się wypływać wprost z polan. Dzięki palenisku typu RealFlame, ten kominek daje wrażenie niezwykle naturalnego ogniska. Zastanawiasz się nad zakupem? Sprawdź naszą ofertę.

Seria Trimline 83 RealFlame

Nowa seria kominków gazowych Trimline 83 RealFlame to prawdziwa rewolucja w świecie kominków. Wyposażone w innowacyjne palenisko z trzema niezależnymi palnikami, dają nadzwyczaj realistyczny efekt płomieni. Zobacz różne modele, takie jak kominki frontowe, kominki tunelowe oraz kominki wyspowe.

Efekt żaru w palenisku

Chcesz więcej? Opcjonalnie możesz wyposażyć swój kominek w efekt żarzących się węgielków. To uczucie, gdy patrzysz na palenisko i czujesz ciepło domowego ogniska… Zainspiruj się naszymi realizacjami na YouTube.

Imitacja żaru

Nawet jeśli nie korzystasz z kominka, palenisko tworzy cudowną atmosferę. Dzięki modułowi LED, możesz cieszyć się wspaniałym efektem tlącego się żaru. Dowiedz się, czym różni się kominek gazowy od biokominka.

Sterowanie płomieniami

Chcesz mieć pełną kontrolę nad swoim kominkiem? Nic prostszego! A jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego modelu, przeczytaj nasz artykuł, w którym ekspert odsłania, jakich błędów unikać przy wyborze kominka gazowego.

Sterowanie za pomocą pilota i aplikacji Wi-Fi

Reguluj intensywność płomieni za pomocą pilota lub aplikacji na smartfona. Wszystko w Twoich rękach! Jeśli jesteś zainteresowany innymi modelami kominków, sprawdź naszą ofertę innych kominków.

Sterowanie kominka

Współczesna technologia idzie w parze z komfortem użytkowania. Dowiedz się, dlaczego kominek gazowy jest lepszy, niż myślisz.

Funkcje sterowania

Wybierz tryb ręczny, utrzymanie zadanej temperatury lub pracę w określonych przedziałach czasowych. Dostosuj kominek do swoich potrzeb! Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami przez naszą stronę kontaktową.

Funkcja EcoMax

Zaoszczędź nawet do 60% na koszcie gazu dzięki funkcji EcoMax. Inteligentne zarządzanie płomieniem to przyszłość w świecie kominków.

Odprowadzenie spalin

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Kominek Trimline 83 Front dba o Twoje zdrowie i środowisko.

System „rura-w-rurze”

Nowoczesny system odprowadzenia spalin i doprowadzenia powietrza do spalania. Zapomnij o tradycyjnych kominach!

System Power Vent

Dzięki opcjonalnemu systemowi Power Vent, spaliny możesz odprowadzić nawet kilkadziesiąt metrów w dowolnym kierunku. Technologia na najwyższym poziomie!

Zasilanie kominka

Brak prądu? To nie problem dla kominka Trimline 83 Front!

Sterownik na baterie

Standardowo sterownik kominka zasilany jest bateryjnie. Dobrej jakości baterie wystarczają na co najmniej 18 miesięcy pracy kominka.

Zasilacz sieciowy

Jeśli potrzebujesz podłączyć dodatkowe moduły, takie jak moduł wifi lub LED, możesz zasilac kominek przez zasilacz sieciowy.

Bezramkowa szyba

Minimalizm w najlepszym wydaniu. Wkład kominkowy w systemie „no frame” to prawdziwa ozdoba każdego wnętrza.

Podsumowując, kominek Trimline 83 Front to połączenie nowoczesności, funkcjonalności i tradycji. Wybierając ten model, inwestujesz w komfort, bezpieczeństwo i niezwykły design.

FAQ:

 1. Czy kominek Trimline 83 Front jest trudny w obsłudze?
  Nie, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom sterowania, obsługa jest intuicyjna i prosta.
 2. Czy mogę regulować intensywność płomieni?
  Tak, za pomocą pilota lub aplikacji na smartfona.
 3. Jakie są korzyści z funkcji EcoMax?
  Dzięki tej funkcji możesz zaoszczędzić nawet do 60% na koszcie gazu.
 4. Czy kominek wymaga tradycyjnego komina?
  Nie, dzięki systemowi „rura-w-rurze” odprowadzenie spalin jest proste i bezpieczne.
 5. Jak długo mogę korzystać z kominka na jednym zestawie baterii?
  Dobrej jakości baterie wystarczają na co najmniej 18 miesięcy pracy kominka.
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 10 reviews
 by Kasia Zosiuk

Wspaniały ogień bez żadnej obsługi. Wygląda znakomicie. Jestem bardzo zadowolona.

 by Mateusz Kowalczyk

Dobry kominek

 by Szymon Zieliński

Wyjątkowe palenisko których mało na rynku, szukalismy właśnie takiego efektu

 by Łukasz Kamiński

polecam kominek

 by Eugeniusz

Jedyny taki kominek z wysoką szybą i nowym palnikiem, gdzie ogień pali się z samych polan, robi wrażenie że polana palą się na serio jak w kominku na drewno

 by Piotr Dąbrowski

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupinek sprawia się jak najlpeiej

 by Aleksandra Smykiewicz

Bardzo prosta obsługa za pomocą pilota, realistyczny wygląd płomieni. Moge polecać

 by Jakub

Elegancki i funkcjonalny. Polecam

 by M.K.

drogo

 by Marta

Kominek w salonie dodaje niepowtarzalnego charakteru. Absolutnie polecam!

Opcje

Wyłożenie paleniska

Standardowo wszystkie kominki wyposażone są w ceramiczna imitacja drewnianych polan. W opcji niestandardowej do wyboru wyłożenia paleniska.

standard

grys marmurowy

czarna szyba

otoczaki

szare kamienie

Nie wszystkie opcje są dostępne dla wszystkich palenisk. Opcje dostępne dla poszczególnych palenisk mogą się różnić.

sterowanie kominkiem przez wifi, wifi sterowanie komin

Sterowanie kominkiem przez wifi

Instalując opcję wifi możemy sterować pracą naszego kominka za pomocą smartfona lub tabletu.

smart home w połączeniu z kominkiem gazowym

Sterowanie przez system inteligentny dom

Dzięki opcjonalnemu modułowi Domotica możemy sterować pracą naszego kominka z panelu sterowania inteligentny dom.

szkło antyreflekcyjne, szkło dla kominka, ciemna szyba

Czarne lustrzane plecy paleniska

Jako opcję do większości naszych kominków dostępne jest czarne lustrzane szkło do wyłożenia pleców i boków paleniska. Daje nam to niepowtarzalny efekt zwiększenia głębokości paleniska oraz zwiększenia ilości ognia.

szkło antyrefleksyjne dla kominka gazowego

Antyrefleksyjna szyba

Ogień w naszym kominku gazowym będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie jeśli będziemy na niego patrzeć przez szybę antyrefleksyjną. Dzięki temu połączymy piękno bezpośredniego widoku ognia z bezpieczeństwem i wygodą użytkowania kominka gazowego z zamkniętą komorą spalania. Antyrefleksyjna szyba jest dostępna jako dodatkowa opcja do wyposażenia standardowego.

system powerfan , system rozprowadzenia powietrza w kominku

System PowerFan

System odprowadzenia spalin PowerFan umożliwia nam umieszczenie kominka praktycznie w dowolnym miejscu.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 10 reviews
 by Kasia Zosiuk

Wspaniały ogień bez żadnej obsługi. Wygląda znakomicie. Jestem bardzo zadowolona.

 by Mateusz Kowalczyk

Dobry kominek

 by Szymon Zieliński

Wyjątkowe palenisko których mało na rynku, szukalismy właśnie takiego efektu

 by Łukasz Kamiński

polecam kominek

 by Eugeniusz

Jedyny taki kominek z wysoką szybą i nowym palnikiem, gdzie ogień pali się z samych polan, robi wrażenie że polana palą się na serio jak w kominku na drewno

 by Piotr Dąbrowski

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupinek sprawia się jak najlpeiej

 by Aleksandra Smykiewicz

Bardzo prosta obsługa za pomocą pilota, realistyczny wygląd płomieni. Moge polecać

 by Jakub

Elegancki i funkcjonalny. Polecam

 by M.K.

drogo

 by Marta

Kominek w salonie dodaje niepowtarzalnego charakteru. Absolutnie polecam!

Dane Techniczne

Gaz ZiemnyLPG
Max zużycie gazu0,9 m3/h0,5 kg/h
Moc kW3,3 – 10,8 kW2,8 – 8,6 kW
Sprawność energetyczna84,5%
Waga200 kg
Średnica rury spalinowej200/130 mm
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 10 reviews
 by Kasia Zosiuk

Wspaniały ogień bez żadnej obsługi. Wygląda znakomicie. Jestem bardzo zadowolona.

 by Mateusz Kowalczyk

Dobry kominek

 by Szymon Zieliński

Wyjątkowe palenisko których mało na rynku, szukalismy właśnie takiego efektu

 by Łukasz Kamiński

polecam kominek

 by Eugeniusz

Jedyny taki kominek z wysoką szybą i nowym palnikiem, gdzie ogień pali się z samych polan, robi wrażenie że polana palą się na serio jak w kominku na drewno

 by Piotr Dąbrowski

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupinek sprawia się jak najlpeiej

 by Aleksandra Smykiewicz

Bardzo prosta obsługa za pomocą pilota, realistyczny wygląd płomieni. Moge polecać

 by Jakub

Elegancki i funkcjonalny. Polecam

 by M.K.

drogo

 by Marta

Kominek w salonie dodaje niepowtarzalnego charakteru. Absolutnie polecam!

Gwarancja

Kominek posiada 5-cio letnią gwarancję on-site obejmującą wszystkie komponenty – między innymi:

 • korpus kominka
 • palnik główny
 • palnik płomienia kontrolnego
 • pilot
 • sterowanie
 • termoparę
 • iskrownik
 • elementy dekoracyjne paleniska

Sam korpus kominka posiada dożywotnią gwarancję szczelności.

Niniejsze warunki gwarancji dotyczą kominka zakupionego łącznie z instalacją bezpośrednio w firmie Omikron Kominki. Inni sprzedawcy mogą oferować odmienne warunki gwarancji na ten produkt.

 Więcej na temat gwarancji …

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 10 reviews
 by Kasia Zosiuk

Wspaniały ogień bez żadnej obsługi. Wygląda znakomicie. Jestem bardzo zadowolona.

 by Mateusz Kowalczyk

Dobry kominek

 by Szymon Zieliński

Wyjątkowe palenisko których mało na rynku, szukalismy właśnie takiego efektu

 by Łukasz Kamiński

polecam kominek

 by Eugeniusz

Jedyny taki kominek z wysoką szybą i nowym palnikiem, gdzie ogień pali się z samych polan, robi wrażenie że polana palą się na serio jak w kominku na drewno

 by Piotr Dąbrowski

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupinek sprawia się jak najlpeiej

 by Aleksandra Smykiewicz

Bardzo prosta obsługa za pomocą pilota, realistyczny wygląd płomieni. Moge polecać

 by Jakub

Elegancki i funkcjonalny. Polecam

 by M.K.

drogo

 by Marta

Kominek w salonie dodaje niepowtarzalnego charakteru. Absolutnie polecam!

Cena

Zapytaj o aktualną cenę oferty

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 10 reviews
 by Kasia Zosiuk

Wspaniały ogień bez żadnej obsługi. Wygląda znakomicie. Jestem bardzo zadowolona.

 by Mateusz Kowalczyk

Dobry kominek

 by Szymon Zieliński

Wyjątkowe palenisko których mało na rynku, szukalismy właśnie takiego efektu

 by Łukasz Kamiński

polecam kominek

 by Eugeniusz

Jedyny taki kominek z wysoką szybą i nowym palnikiem, gdzie ogień pali się z samych polan, robi wrażenie że polana palą się na serio jak w kominku na drewno

 by Piotr Dąbrowski

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupinek sprawia się jak najlpeiej

 by Aleksandra Smykiewicz

Bardzo prosta obsługa za pomocą pilota, realistyczny wygląd płomieni. Moge polecać

 by Jakub

Elegancki i funkcjonalny. Polecam

 by M.K.

drogo

 by Marta

Kominek w salonie dodaje niepowtarzalnego charakteru. Absolutnie polecam!

Może spodoba się również…