Trimline 140 Front

Wymiar szyby: 140 x 38 cm

Kominek gazowy z podwójnym palnikiem DoubleBurner o panoramicznej wizji ognia. Dostępne w wersji frontowej, narożnej oraz trójstronnej.

Opis

TL140 Front to model frontowy z serii Trimline 140 kominków gazowych holenderskiej firmy Trimline Fires.

Palenisko DoubleBurner

DoubleBurner to innowacyjny system paleniska dla kominków gazowych. Realistyczna wizja ognia jest tu uzyskiwana za pomocą dwóch niezależnych palników umieszczonych równolegle do siebie. W efekcie otrzymujemy wspaniałą wizję ognia na całej długości paleniska przy bardzo dużej rozpiętości mocy grzewczej i zużycia gazu. DoubleBurner daje również możliwość kontroli nad wysokością płomieni w każdym trybie pracy – zarówno przy włączonych obu palnikach jak i tylko jednym. Dzięki niewielkiej głębokości kominki z tego typu palnikami zajmują bardzo niewiele przestrzeni w pomieszczeniu. Dostępne w wersji frontowej, narożnej, trójstronnej oraz vis-a-vis. Więcej o kominkach gazowych z podwójnym palnikiem.

Sterowanie

Łatwe w użyciu sterowanie za pomocą pilota. Po zainstalowaniu dodatkowego opcjonalnego modułu może być również sterowany za pomocą smartfona lub tableta. Kominek może być zintegrowany z systemem sterowania typu „inteligentny budynek” za pomocą opcjonalnego modułu Domotica. Funkcje sterowania umożliwiają pracę w trybie ręcznym, utrzymanie zadanej temperatury bądź pracę w określonych przedziałach czasowych. Kominek jest również wyposażony w funkcję EcoMax powodującą automatyczne zmniejszanie i zwiększanie wielkości płomieni. Daje to możliwość zaoszczędzenia nawet do 60 % na koszcie gazu.

Odprowadzenie spalin

Nie wymaga tradycyjnego komina ani wentylacji nawiewnej – zastosowany system „rura-w-rurze” zapewnia jednocześnie odprowadzenie spalin i doprowadzenie powietrza do spalania. Dzięki zastosowaniu opcjonalnego systemu Power Vent spaliny można odprowadzić nawet kilkadziesiąt metrów w dowolnym kierunku (pionowo, poziomo a nawet w dół).

Zasilanie

Standardowo sterownik kominka zasilany jest bateryjnie (4 x AA). Dzięki temu możemy używać kominka również przy braku prądu. Dobrej jakości baterie wystarczają na co najmniej 18 miesięcy pracy kominka. Opcjonalnie kominek może być zasilany przez zasilacz sieciowy. Zasilacz sieciowy jest niezbędny jeśli do sterownika są podłączone dodatkowe moduły – np. moduł wifi lub moduł LED.

Bezramkowa szyba

Wkład kominkowy przeznaczony do zabudowy o minimalistycznej bezramkowej szybie . Konstrukcja w systemie „no frame” umożliwia zamontowanie wkładu bez użycia dodatkowej ramki maskującej. Po zamontowaniu wkładu widzimy jedynie ogień za szybą i obudowę kominka. Elementy mocujące szybę są praktycznie niewidoczne.

logo konwersja gaz ziemny na lpg

Łatwa konwersja z lpg na gaz ziemny

Dzięki procesowi konwersji, możemy szybko przezbroić palenisko z jednego gazu na drugi, zapewniając optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów i elastyczność w dostosowaniu się do zmieniających warunków rynkowych.

trimline tunnel

Przystosowane do spalania gazu ziemnego z wodorem oraz biopropanu

Nasz kominek jest przystosowany do pracy z kilkoma rodzajami gazu. Płomień jest równie piękny, niezależnie od tego, czy jako paliwo wykorzystywana jest mieszanka gazu ziemnego z wodorem, czy biopropan. Jeśli w przyszłości zdecydujesz się na zmianę rodzaju paliwa, nie będziesz musiał przeprowadzać żadnych modyfikacji kominka – jest już do tego w pełni przygotowany!

Trimline 100 na Youtube

Więcej naszych kominków na YouTube

Zapraszamy do obejrzenia klipów z naszymi kominkami

Wprowadzenie do świata kominków gazowych łączy w sobie piękno tradycyjnego ognia z nowoczesną technologią. Kominki gazowe holenderskiej firmy Trimline Fires, a w szczególności model Trimline 140 Front, stanowią doskonały przykład połączenia designu, wygody oraz innowacyjności.

Design i Funkcjonalność Modelu Trimline 140 Front

Trimline 140 Front to przestronny kominek z podwójnym palnikiem DoubleBurner, który oferuje panoramiczny widok ognia. Zaprojektowany z myślą o różnorodności, dostępny jest w wariantach: frontowym, narożnym oraz trójstronnym, co pozwala na dopasowanie do każdego wnętrza.

Zalety Kominków Gazowych Holenderskich

Wybór kominka gazowego to nie tylko kwestia estetyki, ale i liczne korzyści użytkowe. Są one łatwe w montażu, nie wymagają ciągłej uwagi, jak tradycyjne kominki, a ich obsługa jest niezwykle intuicyjna.

Rozmaite Opcje Modelu Trimline 140 Front

Oferując szeroki zakres możliwości konfiguracyjnych, Trimline 140 Front wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom.

Nowoczesne Rozwiązania Sterowania

Sterowanie za pomocą pilota lub smartfona, a nawet integracja z systemem inteligentnego domu to tylko niektóre z funkcji, które wyróżniają ten model na tle konkurencji.

System Odprowadzania Spalin „Rura-w-Rurze”

Innowacyjny system odprowadzania spalin pozwala na instalację kominka bez konieczności posiadania tradycyjnego komina.

Zasilanie – Niezawodność i Wygoda

Zasilanie bateryjne gwarantuje działanie kominka nawet podczas braku prądu, a opcjonalny zasilacz sieciowy zapewnia komfort użytkowania bez konieczności częstej wymiany baterii.

Bezramkowa Szyba – Synonim Nowoczesności

Minimalistyczny design bezramkowej szyby podkreśla nowoczesny charakter kominka i pozwala na jeszcze pełniejsze doświadczenie ognia.

Proces Instalacji i Obsługi

Kominki gazowe firmy Trimline Fires zaprojektowane są z myślą o łatwości montażu i obsługi. Zarówno instalacja, jak i codzienne użytkowanie są intuicyjne i nie wymagają specjalistycznej wiedzy.

Intuicyjna Obsługa i Prosta Konserwacja

Dzięki zaawansowanym technologiom sterowania, Trimline 140 Front jest łatwy w obsłudze i nie wymaga skomplikowanej konserwacji.

Dodatkowe Funkcje i Zalety

Model Trimline 140 Front posiada szereg funkcji, które zwiększają jego atrakcyjność, w tym EcoMax dla efektywnego zarządzania zużyciem gazu oraz opcje modułów dodatkowych, takich jak WiFi czy LED.

Energooszczędność i Oszczędności Kosztów

Zaawansowane funkcje kominka, jak automatyczna regulacja płomienia, przyczyniają się do znacznych oszczędności kosztów gazu.

Integracja z Inteligentnym Domem

Możliwość integracji z systemami typu smart home pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie kominka, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo.

Podsumowanie

Kominki gazowe holenderskiej firmy Trimline Fires, zwłaszcza model Trimline 140 Front, to połączenie elegancji z nowoczesnymi technologiami, które przekłada się na komfort i oszczędności dla użytkowników. Z myślą o przyszłości, wybierając te kominki, inwestujemy w design, wygodę i innowacyjność.

Trimline 120 Front

Trimline 120 Tunnel

Trimline 120 Front

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 1 reviews
 by Dawid Smykiewicz

Wzięliśmy największy kominek do 160 cm. Ten wpasował się idelanie. Szeroki widok na ogień. Ogień wygląda jak najbardziej naturalnie

Opcje

Wyłożenie paleniska

Standardowo wszystkie kominki wyposażone są w ceramiczna imitacja drewnianych polan. W opcji niestandardowej do wyboru wyłożenia paleniska.

standard

grys marmurowy

czarna szyba

otoczaki

szare kamienie

Nie wszystkie opcje są dostępne dla wszystkich palenisk. Opcje dostępne dla poszczególnych palenisk mogą się różnić.

sterowanie kominkiem przez wifi, wifi sterowanie komin

Sterowanie kominkiem przez wifi

Instalując opcję wifi możemy sterować pracą naszego kominka za pomocą smartfona lub tabletu.

smart home w połączeniu z kominkiem gazowym

Sterowanie przez system inteligentny dom

Dzięki opcjonalnemu modułowi Domotica możemy sterować pracą naszego kominka z panelu sterowania inteligentny dom.

szkło antyreflekcyjne, szkło dla kominka, ciemna szyba

Czarne lustrzane plecy paleniska

Jako opcję do większości naszych kominków dostępne jest czarne lustrzane szkło do wyłożenia pleców i boków paleniska. Daje nam to niepowtarzalny efekt zwiększenia głębokości paleniska oraz zwiększenia ilości ognia.

szkło antyrefleksyjne dla kominka gazowego

Antyrefleksyjna szyba

Ogień w naszym kominku gazowym będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie jeśli będziemy na niego patrzeć przez szybę antyrefleksyjną. Dzięki temu połączymy piękno bezpośredniego widoku ognia z bezpieczeństwem i wygodą użytkowania kominka gazowego z zamkniętą komorą spalania. Antyrefleksyjna szyba jest dostępna jako dodatkowa opcja do wyposażenia standardowego.

system powerfan , system rozprowadzenia powietrza w kominku

System PowerFan

System odprowadzenia spalin PowerFan umożliwia nam umieszczenie kominka praktycznie w dowolnym miejscu.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 1 reviews
 by Dawid Smykiewicz

Wzięliśmy największy kominek do 160 cm. Ten wpasował się idelanie. Szeroki widok na ogień. Ogień wygląda jak najbardziej naturalnie

Dane Techniczne

GAZ ZIEMNYLPG
Max zużycie gazu1,2 m3/h0,7 kg/h
Moc kW3,0 – 13,6 kW3,0 – 11,2 kW
Sprawność energetyczna84,5%
Waga150 kg
Średnica rury spalinowej200/130 mm


Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 1 reviews
 by Dawid Smykiewicz

Wzięliśmy największy kominek do 160 cm. Ten wpasował się idelanie. Szeroki widok na ogień. Ogień wygląda jak najbardziej naturalnie

Gwarancja

Kominek posiada 5-cio letnią gwarancję on-site obejmującą wszystkie komponenty – między innymi:

  • korpus kominka
  • palnik główny
  • palnik płomienia kontrolnego
  • pilot
  • sterowanie
  • termoparę
  • iskrownik
  • elementy dekoracyjne paleniska

Sam korpus kominka posiada dożywotnią gwarancję szczelności.

Niniejsze warunki gwarancji dotyczą kominka zakupionego łącznie z instalacją bezpośrednio w firmie Omikron Kominki. Inni sprzedawcy mogą oferować odmienne warunki gwarancji na ten produkt.

 Więcej na temat gwarancji …

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 1 reviews
 by Dawid Smykiewicz

Wzięliśmy największy kominek do 160 cm. Ten wpasował się idelanie. Szeroki widok na ogień. Ogień wygląda jak najbardziej naturalnie

Cena

Zapytaj o aktualną cenę oferty

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Holenderskie Kominki Gazowe
Average rating:  
 1 reviews
 by Dawid Smykiewicz

Wzięliśmy największy kominek do 160 cm. Ten wpasował się idelanie. Szeroki widok na ogień. Ogień wygląda jak najbardziej naturalnie