modore 70

Wprowadzenie

W roku 2004 jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż, instalację i serwis kominków gazowych. Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo kominki gazowe z zamkniętą komorą spalania, paleniska gazowe otwarte, gazowe kominki tarasowe, przewody spalinowe oraz akcesoria do kominków gazowych takie, jak palniki gazowe, sterowanie, ceramiczne imitacje polan drzewnych czy kamieni.

Więcej o Nas

Wśród naszych kontrahentów znajdują się indywidualni klenci z Polski i zagranicy, hotele, restauracje, puby jak również biura zamawiające kominki gazowe do punktów obsługi klienta (między innymi Zakłady Gazownicze). Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi salonami kominkowymi, architektami oraz projektantami wnętrz.

 

Doświadczenie

Dzięki wielu projektom realizowanym na terenie Polski jak i za granicą zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Oprócz kominków typowych dostarczamy również kominki na indywidualne zamówienia o paleniskach sięgających nawet 5 metrów długości, kominki gazowe do ogrodów oraz przerabiamy kominki tradycyjne na paleniska gazowe.

trisore 95

Nasza Misja

Dzięki ogólnopolskiej sieci dystrybucji i serwisu możemy zapewnić szybką dostawę, fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w każdym miejscu w Polsce.

Sky T 33

Nasze Kominki

Współpracujemy z renomowanymi producentami kominków gazowych z Holandii i Wielkiej Brytanii. Wśród naszych dostawców znajdują się takie firmy, jak Element4, Thermocet, Helex, Dru, Spartherm, Faber.

tenore240 restaurant13

Nasze Rozwiązania

Każdy projekt jest inny. Każdy klient ma specyficzne potrzeby i oczekiwania. Dostarczanie rozwiązań dostosowanych precyzyjnie do indywidualnych uwarunkowań to podstawa naszej działalności.

 

Zawsze staramy się tworzyć niepowtarzalnie.

Zapraszamy do obejrzenia naszych kominków na YouTube: