Zakup kominka gazowego to poważna inwestycja. Nie tylko ze względu na związany z tym bezpośredni wydatek finansowy, lecz również na kłopot z ewentualną jego wymianą po zakończeniu całego projektu. Dlaczego nasza propozycja ma szanse spełnić Państwa oczekiwania?

trisore 70 12

Niezawodność

Oferowane przez nas urządzenia pochodzą od holenderskich firm posiadających długoletnie doświadczenie w produkcji kominków gazowych i są od wielu lat sprzedawane w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W śród nich szczególnie wyróżniają się kominki gazowe firmy Element4 posiadają 5-cio letnią gwarancję obejmującą wszystkie elementy - również sterowanie, palnik płomienia kontrolnego, termoparę, iskrownik i oczywiście cały korpus kominka. Wiele z naszych kominków jest zainstalowanych w restauracjach czy hotelach, gdzie "zarabiają na siebie" przyciągając klientów niepowtarzalną atmosferą jaką tworzą. Dlatego też ich niezawodne działanie jest szczególnie ważne. Większość kominków z naszej oferty nie potrzebują zasilania prądem. Dzięki temu mogą stanowić niezawodne źródło ciepła w przypadku awarii zasilania.

Bezpieczeństwo

Kominek gazowy powinien przede wszystkim zapewniać nam bezpieczne użytkowanie. Dlatego też w naszych kominkach stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania a wszelkie modyfikacje poprzedzają skrupulatne testy. Bezpieczeństwo oferowanych przez nas kominków potwierdzają odpowiedne certyfikaty CE.

 

Wyjątkowo realistyczna wizja ognia

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym nasze kominki dają efekt paleniska nie do odróżnienia od kominka opalanego drewnem

  • Podwójny palnik - stosowany w większości naszych kominków daje również podwójną korzyść: zmniejsza koszt użytkowania komina (nawet do 40%) a jednocześnie sprawia, że kominek wygląda jeszcze bardziej realistycznie (płomienie rozkładają się na większej głębokości paleniska zwiększając efekt jego przestrzenności);
  • Antyrefleksyjna szyba. Ogień w naszym kominku gazowym będzie wyglądał jeszcze bardziej realistycznie jeśli będziemy na niego patrzeć przez szybę antyrefleksyjną. Dzięki temu połączymy piękno bezpośredniego widoku ognia z bezpieczeństwem i wygodą użytkowania kominka gazowego z zamkniętą komorą spalania.
  • Elementy konstrukcyjne mocujące szybę kominka są niewidoczne. Po zamontowaniu widzimy jedynie palenisko i jego zabudowę.
  • Elementy sterujące pracą kominka umieszczone są w oddzielnej skrzynce sterowniczej, którą możemy zamontować w dowolnym miejscu w pobliżu kominka nie szpecąc jego obudowy.
Lucius 140 T

Bezpieczeństwo Użytkowania

Kominek gazowy powinien przede wszystkim zapewniać nam bezpieczne użytkowanie. Dlatego też w naszych kominkach stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania a wszelkie modyfikacje poprzedzają skrupulatne testy. Bezpieczeństwo naszych kominków potwierdzają odpowiedne certyfikaty CE.

pro controll

Łatwość Obsługi

Wszystkie nasze kominki wyposażone są w system automatycznego sterowania pozwalającego na obsługę za pomocą pilota, programowanie czasowe, utrzymywanie zadanej temperatury jak również integrację z systemem typu inteligentny budynek. Zamiast pilotem kominek może być sterowany smartfonem bądź tabletem.

summum 140 4s mini

Największy Wybór Modeli

Od 40 do 240 cm szerokości, od 38 do 160 cm wysokości. Kominki płaskie, narożne, trójstronne, wyspowe, vis-a-vis, czterostronne. Na gaz ziemny i na LPG.

restaurant

Największe Doświadczenie

W roku 2004 jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż, instalację i serwis kominków gazowych. Dzięki wielu projektom realizowanym na terenie naszego kraju jak i za granicą zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

 

Profesjonalny Serwis

Dzięki ogólnopolskiej sieci dystrybucji i serwisu zapewniamy szybką dostawę, fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w każdym miejscu w Polsce.

Przystępna Cena

Z dobrą jakością niekoniecznie musi wiązać się wysoka cena. Dzięki wysokoseryjnej produkcji i prostej strukturze sieci sprzedaży pomijającej niepotrzebnych pośredników jesteśmy w stanie oferować nasze kominki taniej, niż porównywalne modele konkurencji.

Lucius CR 2 3 glas 12 33
 

Wybierz sprawdzone rozwiązania - oferowane przez nas kominki gazowe są sprzedawane od kilkudziesięciu lat na całym świecie.

Czytaj więcej ...