Kominki gazowe to obecnie najszybciej rozwijający się segment w branży kominkowej. Dlaczego inwestorzy coraz częściej wybierają kominki na gaz?

W ciągu ostatnich kilku lat ich udział w rynku zwiększył się z kilku do około 20% a trend ten coraz bardziej przyśpiesza. Ma na to wpływ zarówno oczekiwanie od klientów większego komfortu użytkowania kominka jak również wprowadzane w Polsce ograniczenia na użytkowanie palenisk opalanych drewnem lub węglem. Posiadanie atrakcyjnej oferty na kominki gazowe staje się niezbędne dla rozwoju każdej firmy kominkowej w Polsce.

 Jako wyłączny przedstawiciel holenderskich producentów kominków gazowych Helex i Element4 chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy. Dla firm kominkowych oferujemy atrakcyjne warunki handlowe, fachowe szkolenia oraz wsparcie marketingowe. Zostań naszym partnerem.

Napisz do nas aby otrzymać ofertę współpracy

summum 140 rd


Dlaczego nasze kominki

Największa niezawodność

Oferowane przez nas kominki gazowe są produkowane przez firmy holenderskie z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży kominków gazowych. Na wszystkie modele udzielamy 5-cio letniej gwarancji obejmującej całe urządzenie - korpus, palnik, termoparę, elektrozawór oraz sterownik. Nasze kominki nie potrzebują zasilania prądem z sieci. Dzięki temu mogą stanowić niezawodne źródło ciepła w przypadku awarii zasilania.

Najbardziej realistyczny ogień

Podwójny palnik stosowany w naszych kominkach daje również podwójną korzyść: zmniejsza koszt użytkowania kominka (nawet do 40%) a jednocześnie sprawia, że kominek wygląda jeszcze bardziej realistycznie (płomienie rozkładają się na większej głębokości paleniska zwiększając efekt jego przestrzenności).

Szyba antyrefleksyjna w naszym kominku gazowym sprawi, że ogień będzie wyglądać jak w prawdziwym otwartym palenisku opalanym drewnem natomiast czarne lustrzane plecy paleniska zapewniają niepowtarzalny efekt zwiększenia głębokości i ilości ognia.

Dzięki realistycznym ceramicznym polanom wygląd paleniska kominków gazowych bardzo wiernie oddaje efekt prawdziwego kominka opalanego drewnem. Unikalna konstrukcja palnika sprawia, iż ceramiczne polana są rozgrzewane od spodu do czerwoności dając niepowtarzalny efekt żaru prawdziwego ogniska.

Bezramkowa szyba pozwala na ukrycie elementów konstrukcyjnych co sprawia, że po zamontowaniu widzimy jedynie palenisko i jego zabudowę.

Największy wybór modeli

Od 38 do 240 cm szerokości, od 38 do 160 cm wysokości. Kominki płaskie, narożne, trójstronne, wyspowe, vis-a-vis a nawet czterostronne.

Największe doświadczenie

W roku 2004 jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy sprzedaż, instalację i serwis kominków gazowych. Dzięki wielu projektom realizowanym na terenie Polski i za granicą zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski. Działamy sprawnie i zawsze jesteśmy osiągalni. Mamy tylko zadowolonych klientów.

Wybierz sprawdzone i bezpieczne rozwiązania - oferowane przez nas kominki gazowe są w całości produkowane w Europie oraz instalowane u klientów na całym świecie od ponad 30 lat.